خانه » مرغ و خروس » قیمت مرغ و خروس زنده
قیمت امروز خروس زنده تهران
قیمت امروز خروس زنده تهران

قیمت مرغ و خروس زنده

نام قیمت مرغ و خروس زنده
شرکت نیوشیپ
تاریخ 98/2/01
نوع مرغ و خروس
سال 98
نژاد محلی ، لاری ، زینتی و ...
متوسط وزن 4
شهر تهران

قیمت مرغ و خروس زنده نیز به عنوان یکی از اصلی ترین منابع برای تامین نیاز غذایی انسان بسیار مورد توجه می باشد . خروس زنده و مرغ زنده علاوه بر اینکه در تامین گوشت نقش دارند در مصارف دیگری نیز همچون مراسمات مذهبی و … اهمیت دارند . خروس زنده برای قربانی ، خروس زنده برای دفع بلا و مرغ زنده برای همین مناسبات از جمله مواردی می باشد که از خروس و مرغ استفاده میشود . در ادامه به بررسی دقیق تر مرغ و خروس بویژه قیمت خروس زنده و قیمت مرغ زنده می پردازیم .

قیمت خروس زنده در تهران

قیمت خروس زنده تهران از سایت معتبر ITPNews که در این بخش ارائه میگردد منحصر به خروس هایی می باشد که برای مراسماتی همچون قربانی کردن و دفع بلا مورد استفاده قرار میگیرند و برای خروس زینتی و … نمی باشد . برای خرید خروس زنده در تهران میتوانید با مجموعه نیوشیپ در تماس باشید تا نیاز شما مبنی بر خروس زنده برای مصارف مختلف را تامین نماید .

قیمت خروس زنده برای دفع بلا
قیمت خروس زنده برای دفع بلا

بسیاری از عزیزان برای موارد مختلف از جمله قربانی کردن و حتی مصرف گوشتی برای سبد غذایی اقدام به خرید خروس محلی می نمایند تا از گوشت مرغوب خروس استفاده نمایند چرا که در پرورش خروس هایی که در مجموعه نیوشیپ ارائه میشوند هیچگونه ماده غذایی غیرطبیعی مورد استفاده قرار نمیگیرد بنابراین در صورت خرید به گوشتی با کیفیت و مرغوب دسترسی خواهید داشت .

قیمت مرغ زنده در تهران

مرغ به عنوان اصلی ترین تامین کننده نیاز به گوشت سفید در بین مردم شناخته شده می باشد که میزان خرید مرغ زنده در تهران و سایر شهر ها بسیار بیشتر از میزان خرید انواع گوشت های دیگر همچون ماهی و بوقلمون و … می باشد . قیمت مرغ زنده در تهران نسبت به قیمت در سایر شهر ها مقداری بیشتر می باشد .

آن دسته از عزیزانی که تمایل به خرید مرغ زنده دارند میتوانند از طریق مجموعه نیوشیپ نسبت به تهیه مرغ زنده نیز اقدام نمایند و گوشت با کیفیتی از مرغ بدون دخالت مواد غیر طبیعی در پرورش و انواع هورمون ها در دسترس داشته باشند . فروش مرغ زنده در تهران از سایر خدمات این مجموعه می باشد که جهت رفاه حال پایتخت نشینان عزیز این خدمات نیز ارائه میگردد .

قیمت سایر محصولات دامی نیو شیپ :

قیمت خروس زنده در بازار

قیمت خروس زنده برای نژاد های مختلف میتواند متنوع باشد . برای مثال برای خرید خروس زنده در بازار شما با انواع خروس ها از جمله خروس لاری و خروس زینتی و … روبرو هستید . نژاد های لاری و زینتی برای قربانی کردن و مصرف گوشت بسیار کم مورد استفاده قرار میگیرند و قیمت های بالایی نیز برای خرید آنها اعلام میشود . قیمت خروس زنده در بازار برای خروس های معمولی که میتوان از آنها برای قربانی کردن و سایر مصارف استفاده کرد کمی بالا می باشد که شما برای اطلاع دقیق از قیمت میتوانید از مراجع معتبر اطلاع بگیرید و بعد اقدام به خرید نمایید .

قیمت مرغ زنده در بازار

مرغ به عنوان یکی از اصلی ترین منابع غذایی و پروتئینی موجود در سبد غذایی خانوار ها امروزه دارای قیمت بالایی می باشد که قیمت مرغ زنده در بازار و قیمت گوشت مرغ در بازار به علت افزایش میتواند سبب شود تا این منبع غذایی از سوی خانوار ها کمتر مورد استفاده قرار گیرد . قیمت گوشت مرغ هم اکنون علی رغم تمهیداتی که صورت گرفته است رقمی بالا می باشد که آمار نشان میدهد در روز های قبل با هیچگونه کاهشی روبرو نبوده است .

قیمت روز خروس زنده

قیمت روز خروس زنده را نمیتوان دقیق اعلام نمود چرا که بنا به اینکه خروس هایی که بصورت زنده به فروش میرسند بصورت سنتی پرورش داده شده اند بنابراین نمیتوان قیمت دقیقی برای آن اعلام نمود . در مواردی افرادی که اقدام به فروش خروس زنده می نمایند بصورت کیلویی اقدام به فروش خروس می نمایند و در برخی موارد نیز با اعلام قیمتی مشخص قصد فروش خروس را خواهند داشت . برای اطلاع از قیمت روز خروس زنده بصورت دقیق میتوانید با شماره های داخل سایت تماس بگیرید . خروس زنده برای قربانی عمده مورد برای خرید خروس می باشد .

قیمت دقیق مرغ زنده و خروس زنده
قیمت دقیق مرغ زنده و خروس زنده

قیمت روز مرغ زنده

قیمت روز مرغ زنده نیز همچون قیمت روز خروس زنده میتواند متفاوت باشد . قیمت مرغ بنا به نژاد و اینکه در مرغداری های صنعتی و یا سنتی پرورش داده شده است میتواند متفاوت باشد . با توجه به اینکه مرغ ها در صورتی که بصورت طبیعی پرورش یافته باشند در مدت زمان طولانی تری آماده استفاده از گوشت می شوند و همچنین گوشتی با کیفیت و سالم دارند بنابراین مسلما قیمت بالاتری خواهند داشت .

خروس زنده برای قربانی کردن

خروس زنده برای قربانی کردن یکی از مواردی می باشد که در کنار قربانی کردن گوسفند مورد استفاده قرار میگیرد . مجموعه نیوشیپ برای رضایت شما عزیزان قیمت خروس زنده قربانی را مقداری کمتر از قیمت بازار و قیمت مصوب برای فروش گوسفند زنده قربانی در نظر میگیرد تا تمامی عزیزانی که قصد قربانی کردن خروس زنده را دارند قادر به خریداری آن باشند .

خروس زنده برای دفع بلا

خروس زنده برای دفع بلا یکی از بیشترین موارد خرید خروس را به خود اختصاص داده است . قیمت خروس زنده برای دفع بلا نسبت به مواردی همچون قیمت گوسفند و بره زنده برای قربانی و برای رفع بلا بسیار پایین تر می باشد . بنابراین شما عزیزان میتوانید در صورت تمایل برای مواردی همچون دفع بلا از قربانی کردن خروس استفاده کنید .

قیمت خروس زنده امروز تهران
قیمت خروس زنده امروز تهران

خرید خروس زنده

با توجه به افزایش قیمت گوشت قرمز و مواردی نظیر گاو و گوسفند و بره و … شاید برای تمامی افراد مقدرو نباشد تا برای انجام مراسماتی همچون نذر کردن و یا قربانی کردن اقدام به خرید گوسفند نمایند . همچنین آداب و رسوم موجود در بین مردم ایران در برخی موارد حکم میکند که برای انجام مراسماتی خروس را به عنوان قربانی در نظر بگیرند از این رو خرید خروس زنده در تهران و سایر شهر های ایران بسیار مورد توجه می باشد .

خرید مرغ زنده

مرغ زنده نیز میتواند همچون خروس زنده برای مناسبت های مذهبی مورد استفاده قرار گیرد که موارد خرید مرغ زنده بیشتر برای نذر کردن وجود دارد . مجموعه نیوشیپ در راستای رفع نیاز شما عزیزان مبنی بر خرید مرغ زنده در تهران اقدام به پرورش و عرضه انواع مرغ نموده است تا در صورت نیاز به مشتریان خود ارائه دهد . بیشتر عزیزانی که به دنبال خرید و سفارش مرغ زنده بصورت اینترنتی هستند بیشتر خواهان خرید مرغ زنده سیاه رنگ هستند که در مجموعه نیوشیپ وجود دارد .

خرید خروس و مرغ زنده در تهران
خرید خروس و مرغ زنده در تهران

خرید خروس زنده بصورت اینترنتی

یکی از خدمات وب سایت نیوشیپ در سطح تهران علاوه بر ارائه انواع دام زنده برای مراسمات مختلف همچون قربانی کردن و عروسی و مراسم حجاج و … ارائه مرغ و خروس زنده می باشد . ارائه انواع خروس در رنگ های مختلف و نژاد های متنوع درخواستی مشتریان با ذبح شرعی و درست را میتوانید از مجموعه نیوشیپ بخواهید که جهت خرید خروس زنده بصورت اینترنتی میتوانید با شماره های داخل سایت در تماس باشید .

قیمت مرغ زنده 97 و 98

قیمت مرغ زنده 97 در ابتدای سال قیمتی مناسب و مقطوع بود اما با ادامه روند افزایش قیمت گوشت ها ، قیمت مرغ زنده نیز افزایش یافت . افزایش قیمت مرغ زنده 98 نیز در ادامه رشد در سال 97 هم اکنون نیز بالا می باشد . افزایش قیمت ها برای مرغ زنده سبب شده است تا نرخی مصوب برای این گوشت در نظر گرفته شود که با قیمت گوست مرغ متفاوت می باشد که در مجموعه نیوشیپ پایین ترین قیمت ها برای فروش مرغ زنده در نظر گرفته میشود .

قیمت خروس زنده بر اساس وزن

در صورتیکه قصد خرید خروس زنده را دارید باید بدانید که بر اساس وزن خروس به شما قیمتی اعلام میگردد . در برخی موارد نیز فروشنده با در نظر گرفتن قیمتی خاص و توافقی با شما بدون وزن کشی اقدام به فروش میکند اما بهتر است در صورتیکه خرید خروس زنده برای دفع بلا و قربانی کردن میخواهید با استفاده از وزن کشی اقدام به خرید نمایید تا هیچکدام از طرفین معامله دچار ضرر نگردند .

قیمت امروز مرغ و خروس زنده
قیمت امروز مرغ و خروس زنده

قیمت مرغ زنده در میدان بهمن

قیمت مرغ زنده در بازار میدان بهمن که یکی از اصلی ترین و بزرگترین مراکز خرید مرغ زنده می باشد قیمت مصوب اعلام شده از سوی مراجع ذیربط می باشد . برای خرید مرغ زنده در مناطقی که به میدان بهمن و بازار میدان بهمن نزدیک هستید میتوانید با مراجعه به این مکان و اطلاع از قیمت روز مرغ زنده در میدان بهمن اقدام به خریداری مرغ نمایید .

متوسط وزن مرغ زنده

متوسط وزن مرغ زنده بستگی به نژاد و نوع تغذیه و موارد دیگری همچون شرایط و محل نگهداری و … دارد بنابراین نمیتوان وزن دقیقی برای مرغ ها بیان نمود که در این رابطه باید گفت که مرغ های کوچک میتوانند بین 2.5 الی 3 کیلوگرم باشند و مرغ های بزرگ نیز میتوانند تا 5 کیلو وزن داشته باشند بنابراین متوسط وزن مزغ زنده را میتوان چیزی حدود 4 کیلوگرم در نظر گرفت که این مقدار میتواند در نژاد های مختلف بنا به شرایط زندگی تغییر کند .

متوسط قیمت مرغ زنده

با توجه به اینکه خرید مواردی همچون مزغ زنده و خروس زنده بر اساس وزن آنها می باشد بنابراین متوسط قیمت مرغ زنده و خروس زنده نیز بستگی به میزان وزن آنها دارد . مرغ های زنده که بصورت طبیعی پرورش داده میشوند اصولا دارای وزنی بین 3 الی 4 کیلو هستند بنابراین میتوانید متوسط قیمت مرغ زنده را از این جنبه مورد بررسی قرار دهید .

قیمت خروس زنده برای قرانی و دفع بلا و قیمت مرغ زنده در این مقاله از وب سایت نیوشیپ بصورت کامل همراه با جزئیات تقدیم حضور شما عزیزان گردید ، برای اطلاع دقیق از قیمت روز خروس زنده و قیمت روز مرغ زنده میتوانید از طریق شماره های داخل سایت با ما در تماس باشید و بصورت تلفنی و یا اینترنتی اقدام به خرید نمایید .

4.5/5 (2 Reviews)

همچنین ببینید

علائم بیماری اکتیما در گوسفند

بیماری اکتیما یا اورف گوسفند

نام بیماری اکتیما یا اورف گوسفند شرکت نیوشیپ تاریخ 98/04/31 نوع گوسفند زنده سال 98 …

3 دیدگاه

  1. سلام
    قیمت خروس زنده لاری چقدر هست ؟ چند کیلویی هست ؟

  2. قیمت مرغ سر به فلک کشیده دیگه وای به حال قیمت خروس زنده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *