خانه » گوساله » قیمت گوساله زنده
قیمت جدید گوساله زنده
قیمت جدید گوساله زنده

قیمت گوساله زنده

نام قیمت گوساله زنده
شرکت نیوشیپ
تاریخ 98/1/30
نوع گوساله و گاو
سال 98
نژاد گوشتی - شیری و ...
متوسط وزن 180
ویژگی ها گوشتی - برای قربانی - مصارف گوشتی
شهر تهران ، کرج ، اصفهان ، مشهد ، شیراز و ...

قیمت گوساله زنده بنا به تغییراتی که در بازار گوشت قرمز بوجود آمده است دچار نوسانات زیادی شده است بطوریکه قیمت روز گوساله زنده نسبت به روز های قبل همواره رقمی بالاتر می باشد . گوساله نیز همچون گوسفندزنده میتواند برای مصارف گوشتی مورد استفاده قرار گیرد و همواره استفاده از گوشت گوساله در سبد غذایی برای پرکردن جای گوشت قرمز مورد نیاز مورد توجه می باشد که بنا به تغییرات قیمت گوساله و افزایش بسیار زیاد ممکن است میزان تقاضا در این زمینه کاهش داشته باشد .

قیمت گوساله

قیمت گوساله به عنوان یکی از غنی ترین منابع پروتئینی و یکی از پرمصرف ترین گوشت های قرمز بسیار قابل اهمیت می باشد . چرا که قیمت گوساله زنده در صورتیکه با افزایش همراه باشد قیمت گوشت گوساله نیز افزایش خواهد داشت و ممکن است این افزایش نرخ گوساله زنده سبب شود تا میزان مصرف گوشت نیز کاهش یابد . کاهش منابع غذایی ارزشمند در سبد غذایی خانوار ها میتواند تبعات مضری را سبب شود بنابراین کاهش قیمت گوساله باید در دستور کار باشد تا همه افراد بتوانند از گوشت استفاده نمایند .

قیمت خرید گوساله زنده
قیمت خرید گوساله زنده

قیمت گوساله زنده 98

قیمت گوساله زنده 98 متاسفانه علی رغم تمهیداتی که برای کاهش قیمت در نظر گرفته شده بود همچنان سیر صعودی خود را طی کرده و با هیچ کاهشی روبرو نبوده است . قیمت خرید گوساله زنده در سال 98 نیز همچون قیمت گوسفند زنده و بره زنده در ابتدای سال با افزایشی دوباره به قیمت های بالا صعود کرد . گوساله ها دارای گوشت بسیار با کیفیتی می باشند که میتوان گفت گوشت گوساله دارای برتری هایی نیز نسبت به گوشت گوسفند می باشد اما قیمت گوشت گوساله سبب شده است تا تقاضا برای خرید گوشت گوساله نسبت به گوسفند کمتر باشد .

قیمت گوساله زنده 97

نرخ گوساله زنده 97 یکی از پرجستجو ترین کلماتی بود که توسط کاربران در اینترنت جستجو شده بود چرا که قیمت روز گوساله زنده 97 همواره در حل تغییر بود و افزایش قیمت چند برابری را تجربه نمود . افرادی که خواهان خرید گوساله زنده بودند همواره برای اطلاع داشتن از قیمت گوساله زنده در سال 97 به سایت های خبری و اعلام قیمت مراجعه میکردند . در بررسی قیمت گوساله سال 97 باید گفت که تقریبا از اواسط سال 97 شاهد رشد رو به بالای و افزایشی قیمت گوساله بودیم و این افزایش در طول سال 97 همچنان ادامه داشت .

قیمت گوساله زنده تهران

نرخ گوساله زنده در تهران در سال 97 و در سال 98 نیز همچنان با افزایش روبرو بوده است . در تعریف دقیق تر قیمت گوساله زنده 97 تهران باید گفت که قیمت در ابتدای سال 97 تا اواسط سال قیمتی پایین و در حدود 15 هزار تومان بود و از اواسط سال به بعد روند افزایشی در پیش گرفت و در همین راستا قیمت گوساله در تهران به حدود 40 هزار تومان رسید . قیمت گوساله زنده 98 تهران نیز تابع سال 97 با افزایش روبرو بوده و هم اکنون نیز تقریبا هم قیمت اواخر سال 97 می باشد .

قیمت گاو زنده

قیمت گاو زنده نیز به عنوان نوع دیگری از این نژاد با افزایش روبرو بوده است . در صورت خرید گاو زنده میتوانید قیمت امروز گاو زنده را از مجموعه نیوشیپ بخواهید که از طریق تماس با شماره های داخل سایت میتوانید از اخرین قیمت گاو زنده مطلع شوید . گاو نسبت به گوساله میتواند مقدار گوشت بیشتری ارائه دهد بنابراین اگر به گوشت در مقادیر بالا برای مهمانی ها و مراسماتی همچون عروسی و قربانی کردن و عقیقه و حجاج و … نیاز دارید میتوانید اقدام به خرید گاو نمایید .

قیمت بروز گوساله زنده
قیمت بروز گوساله زنده

قیمت گوساله در شهر های مختلف ایران

قیمت گوساله زنده در شهر های مختلف ایران میتواند متغیر باشد چرا که میزان تقاضا و میزان وجود دام در این مناطق میتواند در تعیین قیمت تاثیر گذار باشد . قیمت گوساله در تهران میتواند با قیمت گوساله زنده در مشهد و قیمت گوساله زنده در اصفهان و شهر های دیگر همچون اراک و قم و … متفاوت باشد. بنابراین برای اطلاع دقیق از قیمت گوساله در تهران امروز و در شهر های مختلف میتوانید با شماره های داخل سایت مجموعه نیوشیپ در تماس باشید تا قیمت دقیق روز انواع دام اعم از گوساله و گوسفند و بره را در اختیار داشته باشید .

قیمت گوساله زنده امروز

نرخ گوساله که تاریخ نگارش این مطلب 98/1/31 می باشد 42000 هزار تومان می باشد . قیمت گوساله زنده امروز تهران نیز در همین بازه قیمت می باشد که ممکن است مقداری کمتر و یا بالاتر باشد . مجموعه نیوشیپ برای رضایت مشتریان خود اقدام به عرضه گوساله زنده در تهران و شهر های مختلف ایران با قیمت مصوب برای نرخ گوساله می نماید بنابراین در هر کجای ایران که باشید میتوانید با تماس با مجموعه نیوشیپ از قیمت امروز گوساله زنده اطلاع داشته باشید و سفارشات خود را به ما بسپارید .

قیمت گوشت گوساله

قیمت گوشت گوساله را میتوان تابع قیمت گوساله زنده دانست . افزایش قیمت گوساله سبب افزایش قیمت گوشت گوساله نیز میشود که متاسفانه جهش حدود 30 هزار تومانی گوساله زنده سبب شده است تا قیمت گوشت گوساله با کیفیت نیز با جهشی چند برابری روبرو باشد و این قیمت گاها به بالای 100 هزار تومان نیز برسد. قیمت گوشت گوساله میتواند نسبت به گوشت و میزان کیفیت گوشت متغیر باشد برای مثال قیمت فیله و گوشت گردن میتواند تفاوت هایی داشته باشد .

قیمت گوساله نژاد های مختلف

وجود نژاد های مختلف در گوساله ها نیز سبب شده است تا قیمت گوساله زنده در نژاد های مختلف نیز مقداری متغیر باشد . وجود نژاد های مرغوبی همچون سیمینتال سبب شده است تا قیمت گوساله های این نژاد نسبت به نژاد های معمولی کمی بیشتر باشد . داشتن ویژگی هایی همچون میزان تولید شیر در آینده در گوساله های ماده و وجود خاصیت وزن گیری بالا در گوساله های نر میتواند در تعیین قیمت گوساله زنده از نژاد های مختلف تاثیر داشته باشد .

قیمت امروز گوساله زنده
قیمت امروز گوساله زنده

قیمت گوساله نر

گوساله های نر که وزن بالاتری نسبت به ماده ها کسب میکنند میتوانند منظور های مختلف مورد استفاده قرار گیرند برای مثال میتوان گفت که خرید گوساله نر از نژاد های خوب میتواند برای پرورش و نگهداری و در نتیجه تولید مثل صورت گیرد و در مواردی نیز میتواند جهت ذبح و استفاده از گوشت خریداری شود . قیمت گوساله نر عموما 41000 هزار تومان می باشد که این مقدار میتواند نسبت به گوساله نژاد های مختلف همچون سیمینتال متغیر باشد .

قیمت گوساله ماده

گوساله های ماده که از محبوبیت زیادی برخوردار هستند دارای گوشت با کیفیتی نیز می باشند . همواره تقاضای زیادی برای خرید گوساله ماده وجود دارد چرا که وجود چندین گوساله ماده میتواند جه پرورش در آینده تولید شیر نماید و تنها یک نر برای چندین ماده کافی می باشد . خرید گوساله ماده میتواند به منظور های مختلف از جمله پرورش و نگهداری و همچنین ذبح برای استفاده از گوشت انجام گیرد . قیمت گوساله ماده را میتوان در حال حاضر 40000 هزار تومان در نظر داشت که این مقدار نیز برای گوساله نژاد های مختلف میتواند مقداری کمتر و یا بیشتر باشد .

قیمت گوساله کردی

گوساله ها نیز در موارد یهمچون گوسفند ها دسته بندی میشوند و در این میان دسته بندی هایی مشابه وجود دارد برای مثال نژاد گوسفند کردی وجود دارد و برای گوساله ها نیز گوساله نژاد کردی وجود دارد . برخی از افراد سودجو بنا به نژاد ها و اسم های خاصی که بر روی انواع دام میگذارند زمینه سو استفاده از خرید را برای خود فراهم می آورند که در رابطه با قیمت گوساله کردی باید گفت که این مورد نیز در وب سایت نیوشیپ با نرخ قیمت گوساله زنده در سایر نژاد ها ارائه میگردد .

خرید گوساله زنده

جهت خرید گوساله زنده در تهران و سایر شهر های ایران میتوانید قبل از خرید اطلاعات جامعی در رابطه با انواع گوساله بدست آورید تا در هنگام خرید گوساله زنده دچار اشتباه نشوید . مجموعه نیوشیپ مفتخر است تا با ارائه مقالات مفید در رابطه با اواع دام زنده و قیمت های مربوطه همچون قیمت گوساله در تهران و … دامداران عزیز و افرادی که میخواهند اقدام به خرید دام زنده نمایند را راهنمایی سازد و از اخرین تغییرات رخ داده در بازار گوسفند مطلع نماید .

قیمت گوساله زنده بر اساس وزن

برای خرید گوساله و هر نوع دام زنده دو راه وجود دارد که بنا به نظر و مصلحت فروشنده و خریدار یکی از این دو راه را بر میگزینند . در روش اول بدون وزن کشی و اطلاع دقیق از وزن گوساله فروشنده اقدام به اعلام قیمت می نماید و خریدار نیز قیمت نهایی خود را اعلام می نماید که در صورت توافق معامله صورت میگیرد که این روش بیشتر در مواردی کاربرد دارد که افراد به منظور نگهداری و پرورش گوساله اقدام به خریداری آن می نمایند .

قیمت خرید گوساله زنده در تهران
قیمت خرید گوساله زنده در تهران

روش دوم که اصولی ترین روش برای خرید گوساله زنده و انواع دام زنده می باشد خرید بر اساس وزن می باشد . در حال حاضر شما اگر بخواهید اقدام به خریداری گوساله زنده نمایید باید بر اساس وزن این خرید را انجام دهید و طبعا قیمت گوساله زنده بر اساس وزن برای شما محاسبه میگردد . این روش معمول ترین روش برای خرید انواع دام زنده می باشد .

قیمت گوساله در میادین شهرداری

قیمت گوساله زنده در میادین شهرداری یکی دیگر از سوالاتی می باشد که کاربران و تماس گیرندگان با مجموعه نیوشیپ از ما میپرسند . در این رابطه باید گفت که قیمت گوساله زنده در میادین شهرداری میتواند بنا به تاریخ و زمان مراجعه شما به این مکان متغیر باشد و کمی بالاتر و یا پایین تر از نرخ مصوب برای قیمت گوساله زنده در تهران باشد . پیشنهاد میکنیم قبل از مراجعه به میادین شهرداری برای خرید گوساله و انواع دام زنده از مراجع دیگر قیمت دام مد نظر خود را جویا شوید .

وزن گوساله زنده

گوساله و گاو نیز در کنار سایر دام ها همچون گوسفند و بره سهم بسیار زیادی در تامین مواد مورد نیاز انسان و موارد لازم برای امرار معاش دارند . از جمله مواردی که میتوان برای استفاده گاو و گوساله اشاره نمود میتوان به تامین بخش زیادی از گوشت و همچنین شیر و پوست برای استفاده در صنایع مختلف اشاره نمود . متوسط وزن گوساله زنده و متوسط وزن گاو زنده هر دو میتواند در میزان بازدهی شیر و گوشت و حتی پوست تاثیر گذار باشد بنابراین هر چه وزن و جثه بیشتری داشته باشند مطمئنا بازدهی بهتری خواهند داشت .

متوسط وزن گوسفند زنده در هر نژاد گوسفند ایرانی با ویزگی های مختلف نمیتواند متجاوز از 70 کیلوگرم باشد اما گاو و گوساله میتوانند میانگین وزن بیشتری داشته باشند که در این بخش به بررسی میانگین وزن گوساله زنده و میانگین وزن گاو زنده می پردازیم . وزن گوساله زنده که واژه گوساله منتهی به سه ماهه تا شش ماهه میگردد را میتوان بین 180 کیلوگرم تا 240 کیلوگرم در نظر داشت و وزن گاو زنده نیز بنا به نژاد میتواند متفاوت باشد که گها در نژاد هیای اصلاح شده وزن گاو نر به حدود 900 کیلوگرم نیز میرسد .

قیمت گوساله هلشتاین

گوساله های هلشتاین یکی از ناب ترین و مرغوب ترین گوساله ها و نژادهای گاو ها هستند که میتوان گفت بیشترین میزان تولید شیر در گاو ها متعلق به هلشتاین می باشد . قیمت گوساله هلشتاین بنا به اینکه جهت تولید شیر در مقدار بالا نگهداری میشوند معمولا قیمتی بالاتر از گوساله های معمولی می باشد . گوساله زنده هلشتاین برای نگهداری و بهره وری از شیر نگهداری میشود و تقاضای بسیار کمی برای خرید گوساله هلشتاین برای ذبح وجود دارد و از وی دیگر نیز قیمت گوساله زنده هلشتاین بالا می باشد و برای ذبح به صرفه نیست .

قیمت خرید گوساله و گاو زنده
قیمت خرید گوساله و گاو زنده

قیمت گوساله سیمینتال

گوساله های سیمینتال که منشا تولید و گسترش آنها کشور سوئیس می باشد یکی از مرغوب ترین نژاد ها در بین گاو ها هستند که میتوانند بازدهی فوق العاده ای داشته باشند . گوساله های سیمینتال استعداد تولید شیر به میزان بالا و تولید گوشت در وزن بالا را دارند بنابراین برای دامداران جهت پرورش و برای خریداران جهت استفاده از گوشت میتواند گزینه مناسبی باشد . قیمت گوساله زنده سیمینتال نیز میتواند از گوساله های معمولی بیشتر باشد چرا که ویژگی های برتری نسبت به سایر نژاد ها دارد .

خرید انواع گوساله زنده
خرید انواع گوساله زنده

قیمت گوساله گاومیش

پرورش گاومیش در سال های پیش بسیار مورد توجه قرار گرفته است چرا که تولید شیر و گوشت بیشتر در این نژاد نیز میتواند به صرفه باشد . کانون های تولید و پرورش گاومیش در ایران را میتوان شهر هایی نظیر گیلان و آذربایجان دانست . علاوه بر استفاده از گوشت گاومیش ها هم اکنون لبنیات گاومیش را نیز میتوان در بازار یافت . قیمت گوساله گاومیش بنا به استعداد خاص این گوساله ها برای تولید شیر و گوشت از گوساله معمولی کمی بیشتر می باشد ما بدلیل کمبود این نوع در بازار نمیتوان قیمت گوساله زنده گاومیش را بصورت دقیق ذکر نمود .

قیمت گوساله تازه از شیر گرفته شده

گوساله های تازه از شیر گرفته شده برای ذبح نیز مورد استفاده قرار میگیرند اما بدلیل بازدهی گوشت کم برای خرید پیشنهاد نمیشود . عزیزانی که میخواهند برای پرورش اقدام به خریداری گوساله نمایند بهتر است به خرید گوساله تازه از شیر گرفته شده اقدام نمایند . قیمت گوساله تازه از شیر گرفته شده در هر نژادی نسبت به قیمت اصلی گوساله های بزرگتر مقداری بیشتر می باشد همانطور که قیمت بره ها در هر نژادی نسبت به گوسفندان بزرگ آن نژاد بیشتر می باشد .

قیمت گوساله پرواری

قیمت گوساله های پرواری میتواند برای مصارف مختلف متغیر باشد برای مثال در صورتیکه برای ذبح و استفاده از گوشت میخواهید اقدام به خرید گوساله پرواری نمایید میتوانید با قیمت مصوب و اعلام شده برای نژاد گوساله های معمولی اقدام به خریداری آن نمایید . در صورتیکه برای پرورش و نگهداری برای تولید گاوی با جثه بزرگتر اقدام به خرید این گوساله می نمایید شاید با قیمت بالاتری به شما بفروشند .

قیمت گوساله زنده در بازار

قیمت گوساله زنده در بازار میتواند با قیمت گوساله زنده در دامداری ها متغیر باشد . دامداری های موجود جهت پرورش و نگهداری گوساله ها مرکز اصلی عرضه گوساله و گاو به بازار هستند اما گوساله و یا گاو را به شخص نمیفروشند بنابراین شما برای خرید هر کدام از این دام ها باید از بازار اقدام به خریداری نمایید که مسلما باید با قیمتی که در بازار وجود دارد دام مورد نظر خود را بخرید .

مراکز فروش گوساله زنده

مراکز فروش گوساله زنده در تهران را میتوان بسیاری از گوسفند فروشی های معتبر معرفی نمود که برای خرید گوساله در تهران میتوانید به یکی از این مراکز عرضه گوساله زنده مراجعه نمایید و با اطلاع از شرایط فروش و قیمت روز گوساله و سایر ویژگی هایی که مد نظر دارید اقدام به خریدی مطمئن نمایید .

قیمت گوساله زنده در تهران و نقاط مختلف و تمامی مراکز عرضه گوساله زنده و … در این مقاله برای شما عزیزان ارائه شد تا با داشتن اطلاعات کامل در رابطه با انواع گوساله و قیمت مربوطه بتوانید اقدام به خرید گوساله زنده نمایید که مجموعه نیوشیپ مفتخر است تا در زمینه ارائه و فروش گوساله زنده نیز در خدمت مشتریان عزیز باشد .

5/5 (2 Reviews)

همچنین ببینید

علائم بیماری اکتیما در گوسفند

بیماری اکتیما یا اورف گوسفند

نام بیماری اکتیما یا اورف گوسفند شرکت نیوشیپ تاریخ 98/04/31 نوع گوسفند زنده سال 98 …

6 دیدگاه

 1. سلام
  من میخوام چند تا گوساله بخرم و ازشون نگهداری کنم چه نژادی رو پیشنهاد میکنید ؟
  قیمت روز گوساله زنده رو هم اعلام کنید چون من تا حالا فعالیتی در این زمینه نداشتم نمیخوام گرون بخرم
  ممنون

  • سلام
   خرید گوساله زنده در حال حاضر یکی از بهترین بازدهی ها رو برای شما خواهد داشت چون گوساله نسبت به گوسفند و سایر دام ها میتونه رشد بهتر و بیشتری در بازه زمانی کمتری داشته باشه . شما برای اطلاع از قیمت روز گوساله زنده در تهران و سایر شهر های ایران و هم مشاوره در این زمینه با شماره های داخل سایت تماس بگیرید .

 2. یعنی اینایی که قیمت روز گوساله زنده رو پرسیدن واقعا میخوان گوساله بخرن تو این گرونی گوشت ؟!!

  • سلام قیمت گوساله زنده نسبت به گوشت با کیفیتی که تحویل میده مطمئنا به صرفه تر از خرید گوشت های بی کیفیت از برخی از قضابی ها هستش به این دلیل بیشتر عزیزان تمایل به خرید دارند

 3. قیمت گوساله زنده 98 که بدتر از سال 97 شده واقعا گرون شده

  • قیمت گوساله و گاو زنده 98 هم افزایش زیادی داشته نسبت به سال 97 و متاسفانه باعث شده خرید گوست با کیفیت گوساله کاهش بین مردم کاهش پیدا کنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *