خانه » گوسفند » قیمت روز گوسفند زنده و بره زنده
قیمت روز گوسفند زنده
قیمت روز گوسفند زنده

قیمت روز گوسفند زنده و بره زنده

نام قیمت روز گوسفنده زنده - قیمت بره زنده
قیمت 52000
شرکت نیوشیپ
تاریخ 98/1/18
نوع گوسفند زنده - بره زنده
سال 98
نژاد افشاری، مغانی، سنگسری، کردستان، مهربان و...
متوسط وزن 50 کیلو گرم
قیمت گوشت 124000
ویژگی ها گوشتی - جهت مصارف گوشتی ، قربانی کردن و ...
شهر تهران - کرج

قیمت گوسفند زنده و قیمت بره زنده امروز با توجه به نوسانات قیمت دام زنده در زمینه محصولات دامی و غذایی یکی از پرجستجو ترین و داغ ترین مباحث در میان افراد می باشد. که در همین رابطه وب سایت هایی اقدام به ارائه قیمت روز گوسفنده زنده و قیمت بره زنده نموده اند تا عزیزانی که قصد خرید گوسفند زنده دارند بتوانند با اطلاع دقیق از قیمت و آخرین تغییرات موجود در بازار اقدام به خریداری از مرکز عرضه بهداشتی و معتبر نمایند. که در همین رابطه در وب سایت نیوشیپ به ارائه قیمت روز گوسفند و بره زنده می پردازیم.

قیمت روز گوسفنده زنده در تهران

قیمت روز گوسفند زنده برای هر خریداری قابل اهمیت می باشد چرا که امروزه بدلیل کمبود محصولات دام زنده و سوء استفاده برخی افراد از این شرایط قیمت های مختلفی برای انواع دام زنده در نظر گرفته میشود بنابراین اولین قدم در خریداری گوسفند زنده اطلاع از قیمت گوسفنده زنده می باشد از این رو مواردی همچون قیمت گوسفند زنده 97 در سالی که سپری شد یکی از پرجستجو ترین کلمات در موتور های جستجو بوده است.

قیمت روز گوسفنده زنده
قیمت روز گوسفنده زنده

قیمت بره زنده امروز

قیمت روز بره زنده نیز همچون قیمت دام زنده گوسفند مورد سوال از سوی کابران و عزیزانی می باشد که با مجموعه نیو شیپ تماس میگیرند چرا که در مواردی که افراد برای مصرف گوشت در واحد و مقدار کمتر میخواهند اقدام به خریداری دام زنده نمایند معمولا برای قیمت بره زنده 97 و همچنین قیمت بره زنده 98 در سال جاری جویای قیمت هستند تا برای استفاده از گوشت با کیفیت از گوشت بره استفاده نمایند .

قیمت روز گوسفند زنده ۹۷

در سالی که سپری شد همواره شاهد تغییر قیمت ها در هر روز و هر ماه و بطور کلی در هر ساعت بودیم به گونه ای که مشکل تامین دام مورد نیاز برای مصرف گوشت و محصولات لبنی به یکی از دغدغه های کشور تبدیل شد تا جاییکه مجبور به واردات دام از کشور های دیگر شدیم بنابراین نمیتوان قیمت روز گوسفنده زنده ۹۷ را بصورت کامل تشریح کرد .

قیمت بره زنده ۹۷

قیمت روز بره زنده ۹۷ نیز همچون قیمت روز گوسفند زنده در سال 97 با تغییرات زیادی مواجه بود چرا که تعیین قیمت و نرخ گوسفند و بره متاثر از یکدیگر می باشد و به گونه ای نیست که قیمت گوسفند و بره زنده 97 مجزا از یکدیگر و بی تاثیر از هم باشند بنابراین قیمت بره نیز در سال سپری شده نیز با تغییرت صعودی زیادی همراه بود.

قیمت بره زنده
قیمت بره زنده

قیمت روز گوسفند زنده ۹۸

قیمت روز گوسفند زنده ۹۸ نیز همچون قیمت گوسفنده زنده 97 در اویل سال با تغییراتی مواجه بوده است که متاسفانه با وجود تمهیدات لازم برای کاهش نرخ گوشت و قیمت دام زنده همچنان تغییر قیمت ها در بازه صعودی عمل کرده و همواره شاهد افزایش قیمت روز گوسفند زنده 98 هستیم به امید اینکه در ماه های آتی شاهد کاهش قیمت در این زمینه باشیم تا عموم افراد بتوانند با قیمت مناسب از گوشت و محصول با کیفیت استفاده نمایند .

قیمت روز بره زنده ۹۸

قیمت روز بره زنده ۹۸ تا کنون که در ماه اول از سال جاری هستیم با تغییر آنچنانی همراه نبوده است و معمولا همان قیمت های سال 97 از سوی عرضه کنندگان محصولات دامی ارائه میشود که با وجود تمهیداتی که امیدواریم از سوی دولت صورت بگیرد و با مدیریت درست در این زمینه ، در سال 98 شاهد کاهش قیمت بره زنده باشیم .

قیمت گوسفند و بره زنده در بازار

قیمت گوسفند زنده در بازار نیز تابع قیمت هایی می باشد که از سوی دلالان و افراد تعیین کننده نرخ در این زمینه منتشر میشود که با وجود قیمت های سرسام آور گوسفند در بازار مجموعه نیوشیپ همواره در تلاش است تا با ارائه مقطوع ترین قیمت ها برای گوسفند زنده و بره زنده رضایت مشتریان خود را جلب نماید و بتواند در راستای ارائه با کیفیت ترین گوشت با مقطوع ترین قیمت ها قدم برداشته باشد .

از آنجایی که بره ها دارای وزن کمتری نسبت به گوسفندان می باشند و معمولا در همان اوایلی که بره تمایل به رشد دو چندان و وزن گیری دارد به فروش میرسد بنابراین برای قیمت بره زنده در بازار همواره قیمتی فراتر از قیمت گوسفند ارائه میشود تا فروشندگان نیز از وزن کم بره ها در هنگام فروش متضرر نشوند.

تلفن مرکز عرضه دام زنده تهران برای مشاوره قیمت

علاوه بر اینکه در این بخش سعی شده قیمت دام زنده روز به طور کامل خدمت شما همشهریان عزیز تهران، مشهد، کرج، اصفهان و … اعلام شود. شما همراهان همیشگی نیوشیپ می توانید با شماره تلفن مراکز عرضه دام زنده تهران یا تلفن مرکز عرضه دام زنده حکیمیه جهت استعلام دقیق قیمت گوسفند و بره زنده تماس حاصل فرمایید. مجموعه نیوشیپ شماره تلفن تماس جهت سفارش، دریافت قیمت روز دام و همچنین مشاوره رایگان داخل سایت قرار  داده است.

قیمت گوسفند و بره زنده در تهران
قیمت گوسفند و بره زنده در تهران

قیمت گوسفند و بره زنده در تهران

قیمت گوسفند زنده در تهران و قیمت بره در تهران را میتوانید بصورت دقیق و مقطوع از مجموعه نیوشیپ دریافت کنید که با جستجوی واژگان قیمت گوسفنده زنده امروز تهران میتوانید به قیمت دقیق این مجموعه دسترسی داشته باشید ، قیمت روز گوسفند و بره زنده تهران پرسش هایی می باشد که از سوی تماس گیرندگان و مشتریان عزیز پایتخت نشین از مجموعه نیوشیپ سوال میگردد که در این رابطه باید گفت که قیمت های اعلام شده از سوی ما همواره کمترین قیمت ها برای مشتریان عزیز می باشد .

چرا که قیمت های اعلام شده بدون دخالت دلالان و سودجویان می باشد و شما میتوانید صورت مستقیم در صورت تماس با این مجموعه به خرید دام زنده بصورت مستقیم و بدون پرداخت حق دلال و … بتوانید گوسفند مناسب و به صرفه ای خریداری نمایید و در نتیجه هزینه کمتری پرداخت نمایید .

قیمت دام زنده شهرداری تهران

یکی از مراکز عرضه دام در سطح شهرهای مختلف میادین شهرداری می باشد که بسیاری از افراد اقدام به خرید دام زنده از میادین شهرداری می نمایند چرا که فکر میکنند قیمت بهتر و دام با کیفیت تری در این میادین عایدشان میشود که در رابطه با قیمت گوسفند زنده در میادین شهرداری و قیمت بره زنده در میادین شهرداری باید گفت که ممکن است قیمت هایی بیشتر از قیمت های مصوب برای عرضه دام در این میادین به شما اعلام شود .

مجموعه نیو شیپ با ارائه خدمات مختلف در زمینه عرضه گوسفند زنده غرب تهران و گوسفند زنده شرق تهران و عرضه دام درب منزل و در محل و همچنین در هر منطقه ای از تهران این امکان را برای شما عزیزان بوجود آورده است تا برای خرید گوسفند زنده و اطلاع از قیمت روز گوسفند و بره زنده مجبور به سرکشی به دامداری های مختلف نباشید و بصورت اینترنتی بدون مراجع به میادین و مناطق مختلف اقدام به خرید دام زنده با کیفیت کنید.

قیمت گوسفنده زنده در مراکز عرضه دام زنده

قیمت گوسفند زنده در مراکز عرضه دام و قیمت بره زنده در مراکز عرضه دام نیز میتواند همچون قیمت های اعلام شده برای خرید دام زنده از میادین شهرداری باشد که در برخی موارد میتواند قیمت پایین تر و یا بالاتر از نرخ های مصوب باشد که برای اطلاع دقیق از قیمت روز گوسفنده زنده در مرکز عرضه دام زنده میتوانید با این مراز تماس بگیرید و تفاوت قیمت های این مرکز با سایر مجموعه های در حال فعالیت در این زمینه را دریابید .

قیمت دام زنده در مراکز عرضه دام زنده تهران معمولا برای افراد قیمت بالایی می باشد چرا که این مراکز اقدام به تحویل و فروش گوسفند و دام در تعداد بالا میکنند از این رو اکثرا برای خرید های تکی همچون خرید دام زنده جهت عقیقه کردن و قربانی کردن و … قیمت هایی بالا از سوی این مراکز اعلام میشود.

قیمت دام زنده
قیمت دام زنده

قیمت گوسفند زنده امروز کرج

قیمت گوسفنده زنده امروز کرج نیز همچون قیمت گوسفند زنده کرج 97 در نرخ بالایی اعلام شده است چرا که در سال جاری نیز هیچ اقدامی برای کاهش نرخ قیمت دام زنده در کرج و حتی سایر شهر ها صورت نگرفته است و کماکان قیمت های اعلام شده همچون قیمت گوسفند زنده در کرج همچنان تابع قیمت های بالای قبلی اعلام شده از سوی عرضه کنندگان اعلام میگردد .

قیمت بره زنده امروز کرج

همانطور که مطلع هستید قیمت بره زنده نیز همچون قیمت گوسفنده زنده در سال 97 و همچنین در سال 98 سیر صعودی را طی کرده است و با توجه به نیاز افراد در این روز ها به گوشت جهت استفاده در مهمانی ها و مراسمات مختلف و … همچنان قیمت بره زنده امروز کرج همچون روز های قبل با روند صعودی اعلام شد .

قیمت گوسفند زنده امروز مشهد

قیمت گوسفند زنده امروز مشهد همچون سایر شهر ها نظیر تهران و کرج و قیمت گوسفند زنده اصفهان و … با نرخ بالایی اعلام شده است به گونه ای که قیمت گوسفنده زنده مشهد در سال جاری نسبت به سال 97 با افزایش چشمگیری روبرو بوده است و برخلاف وعده های مسئولان قیمت گوسفنده زنده امروز مشهد نسبت به گذشته با رشد و افزایش روبرو بوده است .

قیمت بره زنده امروز مشهد

قیمت بره زنده امروز مشهد نیز همچون قیمت روز گوسفنده زنده مشهد با افزایش روبرو بوده است چرا که در صورتیکه قیمت گوسفند با روند افزایش همراه باشد قیمت بره نیز متاثر از این افزایش قیمت خواهد بود و در نتیجه برای فروش بره زنده نیز نرخ بالاتری اعلام میشود که بنا به قیمت های اعلامی تا به کنون قیمت روز بره زنده در مشهد با افزایش روبرو بوده است .

قیمت گوسفند زنده 97
قیمت گوسفند زنده 97

قیمت گوسفند و بره زنده در شهر های ایران

قیمت گوسفنده زنده امروز مشهد، قیمت گوسفنده زنده کرج ، قیمت روز گوسفند در اصفهان ، تهران ، تبریز، اردبیل و … که همگی از کلان شهر های ایران هستند و در دسته بندی شهر های مصرف کننده در زمینه مصرف لبنیات و گوشت قرار دارند بصورت کلی با افزایش روبرو بوده است .

قیمت بره زنده در تهران ، قیمت بره زنده در مشهد ، قیمت بره زنده در اصفهان ، قیمت بره زنده در کرج و سایر شهر های مختلف ایران نیز همچون قیمت گوسفند زنده 97 و قیمت گوسفند زنده 98 با افزایش قیمت نسبت به ماه ها و سال های قبل همراه بوده است .

قیمت گوسفند و بره زنده بر اساس نژاد

یکی از فاکتور های قابل توجه در نرخ دام زنده و خرید دام زنده نژاد گوسفند یا بره مد نظر برای خریداری می باشد که در این میان همواره مشتریان عزیز خواهان خرید گوسفند زنده از نژاد های برتر بوده اند که مجموعه نیوشیپ در راستای رضایت شما عزیزان و ارائه باکیفیت ترین محصولات اقدام به توزیع و عرضه انواع نژاد های گوسفندان نموده است تا در صورت سفارش و مراجعه برای خرید گوسفند بتوانید انواع نژاد گوسفندان و بره ها را در اختیار داشته باشید.

برخی دلایل خرید گوسفنده زنده از نیوشیپ

دلایل مختلفی برای استفاده از خدمات ویژه وب سایت نیوشیپ مرکز عرضه دام زنده تهران وجود دارد که برخی از این موارد را در ادامه برای شما همراهان عزیز تهران و کرج اعلام می کنیم. برخی از مزایا و دلایل خرید گوسفنده زنده و بره زنده از ما عبارتند از:

 • قیمت دام زنده مناسب و منصفانه (حتی الامکان پایین تر از قیمت بازار)
 • فروش دام زنده گوسفند و بره با وزن 100 درصد واقعی
 • عرضه دام زنده سالم و بهداشتی
 • تحت نظارت دامپزشکی و مسئولان بهداشت
 • حمل و نقل رایگان گوسفند زنده به محل شما
 • اعزام قصاب جهت ذبح گوسفند زنده به صورت رایگان
 • ارسال دام زنده به تمامی مناطق تهران (شمال تهران، شرق تهران، جنوب تهران، غرب تهران)
 • عرضه انواع نژاد گوسفندان گوشتی ایرانی (افشاری، مغانی، سنگسری)
 • عرضه دام زنده با رشد و تغذیه سالم و 100 درصد طبیعی در مناطق ییلاقی
 • عرضه کننده گوسفند زنده و بره از مناطق کردستان، آذربایجان غربی، اردبیل و …
 • و …

قیمت روز گوسفند افشاری

گوسفند افشاری یکی از برترین و پرطرفدارترین نژاد ها در میان گوسفندان ایرانی می باشد که از لحاظ مختلف برای نگهداری و مصرف گوشت و لبنیات و … همواره مورد تایید بوده است و در صورت ذبح نیز یکی از باکیفیت ترین گوشت ها را در اختیار شما قرار میدهد که برترین این نژاد نسبت به سایر نژاد ها کاملا مشهود می باشد .

با وجود گوشت با کیفیت تر این نژاد ، اما مجموعه نیوشیپ قیمت روز گوسفند نژاد افشاری را نیز همچون سایر نژاد ها برای شما عزیزان اعلام می کند. تا بتوانید با قیمت دام زنده مصوب برای گوسفندان بهترین نژاد یعنی نژاد افشاری را تهیه کنید و در جهت استفاده از گوشت با کیفیت تر از آن بهره ببرید .

در میان گوسفندان افشاری که در دو نوع میش و قوچ عرضه میگردند بیشتر افراد و مراجعه کنندگان عزیز خواهان میش افشاری هستند که قیمت میش افشاری و قیمت میش فروشی افشاری نیز همچون قیمت مصوب و تعیین شده برای تمامی انواع گوسفندان می باشد تا برتری این نژاد بهانه برای کسب درآمد بیشتر نباشد .

قیمت روز گوسفند زنده
قیمت روز گوسفند زنده

قیمت روز بره افشاری

با توجه به اینکه پرورش و رشد بره افشاری منجر به وجود گوسفندان افشاری میشود و همواره بره های سالم از این نژاد گرفته میشوند تا برای رشد پرورش داده شوند و برای فروش نیز بره های سالم در نظر گرفته میشوند و بره ها دارای وزن کمتری نسبت به گوسفندان هستند بنابراین قیمت بره زنده افشاری نسبت به گوسفند افشاری مقداری بالاتر می باشد .

قیمت گوسفند زنده چند قلوزا

گوسفندان چند قلوزا از سوی دامداران برای رشد و بره گیری استفاده میشوند و بنابراین کسی برای ذبح و استفاده از گوشت اقدام به خرید گوسفند چند قلوزا نمیکند چرا که این نژاد در جهت افزایش تولید مثل و افزایش بازدهی پرورش گوسفندان استفاده میشوند.

گوسفنده زنده
گوسفنده زنده

قیمت روز گوسفند زنده چند قلوزا در مقایسه با سایر گوسفند هایی که به منظور استفاده از گوشت آنها در مراسمات ذبح میگردند بسیار بالاتر می باشد که در مشهور ترین نژاد از این دسته میتوان به گوسفند رومانف اشاره نمود که قیمت در نظر گرفته شده برای هر راس آن چندین میلیون بالاتر از سایر نژاد های گوسفندان می باشد .

4.6/5 (5 Reviews)

همچنین ببینید

مشکل کبد چرب در دام زنده

سندروم کبد چرب در گاو

نام سندروم کبد چرب در گاو شرکت نیوشیپ تاریخ 98/04/15 نوع گاو زنده سال 98 …

27 دیدگاه

 1. ممنون از ارائه اطلاعات قیمت روز گوسفنده زنده 97 و 98 لطفا قیمت گوسفند افشاری و قیمت بره افشاری را به شما تماس زیر پیامک کنید.
  ***
  با تشکر

  • سلام محسن عزیز
   با توجه به اینکه قیمت روز گوسفند 97 و قیمت روز گوسفند زنده 98 تغییر کردن پیشنهاد میکنم برای اطلاع دقیق از قیمت با شماره های داخل سایت تماس بگیرید تا قیمت روز گوسفنده زنده بهتون اعلام بشه .

 2. قیمت روز گوسفند زنده رو چرا داخل نوشتتون نگذاشتید ؟

  • قیمت روز گوسفنده زنده با توجه به تغییراتی که توی بازار اعمال شده و تقریبا هر چند وقت یکبار قیمت جدید برای گوسفند در نظر گرفته میشه بصورت دقیق توی مطلب ارائه نشده ، قیمت دام زنده 97 و در سال 98 تغییرات زیادی شده که همین مورد سبب شده تا نتونیم قیمت دقیقی اعلام کنیم چون اینجوری باید با هر بار تغییر قیمت گوسفند زنده باید قیمت داخل مطلب تغییر کنه و این ممکنه برداشت اشتباهی برای مشتریامون بوجود بیاره . برای اطلاع از قیمت روز بره زنده و گوسفند میتونید با شماره های داخل سایت تماس بگیرید .

 3. سلام من میخوام برای عقیقه یه گوسفند خوب بخرم که گوشت خوبی داشته باشه و اونجوری که شنیدم افشاری میتونه از همه بهتر باشه لطف کنید قیمت گوسفند افشاری رو بگید و اینکه وزن گوسفند افشاری چقد هست و چقد گوشت میده ؟

  • سلام
   برای خرید گوسفند عقیقه پیشنهاد میکنیم که از بهترین نژاد های گوسفندان ایرانی استفاده کنید که گوشت بهتر و بیشتری به شما تحویل میدن که در این رابطه میتونیم گوسفند افشاری و سنگسری و مغانی و گوسفند کردستان رو خدمت شما معرفی کنیم که وزن بالایی رو دارن و میتونن گوشت بیشتری به شما تحویل بدن همچنین نژاد هایی که خدمتتون معرفی شد گوشت بدون چربی و با کیفیتی دارن که مناسب برای قربانی کردن و عقیقه کردن هستن . برای داشتن اطلاعات کاملتر راجع به نژادی که انتخاب کردید یعنی نژاد گوسفند افشاری میتونید به مطلب مربوطه راجع به این نژاد مراجعه کنید که لینک شده .
   متوسط وزن گوسفنده زنده افشاری و سایر نژاد ها بصورت کامل در بخش مربوطه ارائه شده تا با توجه به این اطلاعات بتونید گوسفند ورد نظرتون رو انتخاب کنید و میزان بازدهی گوشت در صورت ذبح را مطالعه نمایید .

 4. اینجا که اصلا ذکر نشده قیمت روز گوسفند زنده چقد هست ؟

  • سلام
   دوسته عزیز با توجه به اینکه قیمت روز گوسفند نسبت به روز های قبلی همواره در حال تغییره و نمیشه نرخ رو هر روز تغییر داد داخل سایت بنابراین برای اطلاع از قیمت گوسفنده زنده 98 امروز میتونید با شماره های داخل سایت تماس بگیرید تا قیمت دقیق خدمتتون ارائه بشه .

 5. من میخوام قیمت گوسفنده زنده 98 رو هر روز مشاهده کنم اما قیمت دقیق هیچ جا نیست چیکار کنم ؟

 6. قیمت دام زنده 97 که ارزون نشد سال 98 قیمت چطوره ؟

  • سلام
   قیمت دام زنده 98 هم همونطور که در سال 97 روند صعودی در پیش گرفته بود با افزایش همراه بوده و متاسفانه برای فروش گوسفنده زنده و خرید گوشت گوسفند و سایر دام ها قیمت های بالا اعلام میشه

 7. هی میگن قیمت دام زنده تهران و مشهد و … ارزون شده ولی هیچ تغییری تو قیمت ها مشاهده نمیشه همش وعده سر خرمنه

  • سلام
   همونطور که فرمودید متاسفانه فقط اخبار و حواشی مبنی بر کاهش قیمت دام زنده هست و علی رغم صحبت هایی که شد قیمت روز دام زنده 98 نیز کاهشی نداشت.

 8. مجله آموزشی و تصویری

  عالی دمت گرم

 9. برای خرید گوسفند زنده چجوری باید اقدام کنیم؟ خودتون میارید برامون یا باید حضوری بیایم برای خرید؟

  • سلام
   برای خرید گوسفند زنده در تهران میتونید بصورت حضوری خودتون تشریف بیارید و یا سفارش بدید تا همراه با قصاب براتون ارسال بشه

 10. قیمت روز گوسفند زنده در تهران چقد هست ؟
  در صورتی که قیمتاتون مناسب باشه من میخوام یه بره بخرم
  ممنون میشم پاسخ بدید

 11. سلام
  قیمت گوسفند زنده افشاری قرمز رنگ در حال حاضر در تهران چقدر است؟ من تعدادی گوسفند و بره افشاری برای پرواربندی نیاز دارم

 12. قیمت دام زنده شهرداری در حال حاضر چقدره؟

 13. قیمت گوسفنده زنده کاهش پیدا کرده ؟

 14. سلام
  من میخوام 10 راس گوسفند بخرم ازتون در این صورت قیمت گوسفنده زنده رو چقدر برام حساب میکنین ؟

  • سلام برای پروار بندی میخواید یا برای استفاده از گوشت ؟
   برای اطلاع دقیق تر از قیمت روز گوسفند زنده و سایر پرسش ها با شماره های روی سایت در تماس باشید.
   با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *