درباره نیوشیپ

نیوشیپ بزرگترین مرکز عرضه دام زنده و محصولات دامی اعم از: گوسفند، بره، گوساله، گاو، مرغ و خروس زنده در تهران و کرج

خرید دام زنده اینترنتی

نیوشیپ خدمات فروش دام زنده در تهران را به صورت اینترنتی عرضه می کند. بدون نیاز به صرف زمان و مراجعه حضوری تو خونه بشینید و قوه خودتون رو نوش جان کنید. ما گوسفنده زنده را درب منزل به شما تحویل خواهیم داد.

تلفن مراکز عرضه دام زنده

از طریق شماره تماس های اعلام شده در سایت نیو شیپ می توانید اقدام به سفارش گوسفند زنده، بره زنده، گوساله زنده، مرغ و خروس زنده کنید. شماره تماس در صفحه تماس با ما برای شما همشهریان تهران قرار داده شده است.

قیمت دام زنده روز

مجموعه نیو شیپ به عنوان یکی از معتربرتین مراکز خرید گوسفنده زنده در تهران ، قیمت روز گوسفنده زنده را با قیمتی کاملا منصفانه و مناسب درتهران و کرج عرضه می کند. اطلاعات بیشتر قیمت دام زنده را بخوانید.

هدف و ماموریت نیوشیپ

نیوشیپ در نظر دارد خدمات گوسفنده زنده را به صورت اینترنتی و با روش های نوین روز عرضه کند. ما سعی در جلب رضایت مشتریان داریم ، تا جدی که بتوانیم نیاز های دامی انها را به راحت ترین شکل ممکن برطرف کنیم. کلیه محصولات دامی نیوشیپ به صورت اینترنتی و از طریق تماس تلفنی میسر می باشد.

تمامی محصولات دامی اعم از: گوسفند زنده، بره زندهف گوساله زنده، گاو زنده، مرغ و خروس زنده در نیوشیپ کاملا سالم و بهداشتی می باشند. یکی از هدف های اصلی نیو شیپ عرضه دام زنده سالم و کاملاً بهداشتی که به طور کامل تحت نظارت دامپزشکی است می باشد. تجربه خرید گوسفند زنده سالم با نیو شیپ.